Covid 19 Teminatlı seyahat sağlık sigortasını bizden temin edebilirsiniz, detaylar için sistem üzerinden mesaj gönderebilir yada 02164257575 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.COVID-19 (Koronavirüs) Yurt Dışı Seyahat Sigortası

COVID-19 (Koronavirüs) Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Yurt dışı seyahatiniz öncesinde koronavirüs önleminizi almayı unutmayın! COVID-19 Yurt Dışı Seyahat Sigortası, sizi hastalık riskinin yanında; olası konaklama uzama konusunda da koruyor.

Koronavirüse karşı sigorta ile en önemli tedbirinizi Sompo Sigorta ile alın. Yurt dışı seyahatinize pandemi korkusu engel olmasın. Pandemi döneminde hastalık riskine karşı, yatarak tedavi teminatının yanında; ülkelerin aldıkları sınır kapatma veya uçuş erteleme gibi kararlarda konaklama sürenizin uzaması durumunda, Sompo Sigorta COVID-19 Yurt Dışı Seyahat Sigortası yanınızda!

Ürün Teminatları

Tıbbi Ve Yatarak Tedavi (Covid-19 Dâhil)


Sigortalının Cenazesinin Nakli


Sigortalının Daimi İkametgâha Nakli


Sigortalının Seyahati Veya Nakli


Covıd-19 Nedeniyle Konaklama Süresinin Uzaması


Bagaj Kaybı


Tıbbi Danışmanlık


Acil Mesajlar

TÜM TEMİNATLARI GİZLE

Covıd-19 Yurt Dışı Seyahat Sigortası Avantajları

  • Covid-19’a ait tıbbi ve yatarak tedavi giderleri, Covid-19 tanısının yurtdışında konulması halinde teminatlar dahilinde karşılanmaktadır.
  • Yurtdışı seyahatiniz esnasında Covid-19 olduğunuz tespit edilmesi ve karantina altına alınmanız nedeniyle yurtdışında gerçekleşecek otel konaklaması, yemek ihtiyacı ve giyim ihtiyacına ait giderler teminat altındadır.
  • Tarifeli uçuşlarda bagajınızın kaybolması, çalınması, zarar görmesi ve bulunamaması durumunda güven altına alınırsınız.
  • Talebiniz üzerine poliçe teminatı kapsamındaki konularla ilgili olarak acil veya gerekli mesajların iletilmesi sağlanacaktır.

Teminat Limiti- Coğrafi Alan

  • Schengen ülkeleri, diğer Avrupa ülkeleri (Rusya Hariç) ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde geçerlidir.
  • Özcivelek Seyahat Acentası A.Ş sağlıklı günler diler.